Medeor

Medeor

O nas

Nasza Przychodnia

Nasza Przychodnia rozpoczęła swoją działalność 1 lipca 1999 roku, jako jedna z pierwszych w powiecie mająca kontrakt z ówczesną Kasą Chorych. Na przestrzeni lat stopniowo rozwijaliśmy swoją działalność, poszerzając zakres usług o gabinety specjalistyczne oraz unowocześniając zaplecze diagnostyczne.

Oferujemy usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej zarówno finansowanej przez NFZ jak i prywatnej, pielęgniarskiej opieki środowiskowej i medycyny pracy. Współpracujemy z prywatnymi firmami ubezpieczeniowymi.

Nasza baza diagnostyczna pozwala na wykonywanie badań laboratoryjnych, diagnostycznych w zakresie podstawowym (najnowocześniejszy w powiecie aparat USG, EKG itp.) oraz specjalistycznym (spirometria, testy skórne, kolposkopia, USG doppler, badania endoskopowe, itp.).

Naszą siłą jest profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Naszym celem jest zapewnienie Państwu możliwości kompleksowego rozwiązania swoich problemów zdrowotnych w jednym miejscu.

Naszym marzeniem jest stworzenie centrum przyjaznego choremu, gwarantującego mu poczucie bezpieczeństwa oraz świadczącego opiekę medyczną opierającą się o najwyższe standardy.

„Nie wszystkich chorych możemy wyleczyć, ale wszystkim chorym możemy pomóc”

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!!