Medeor

Medeor
DIABETOLOG W CENTRUM MEDYCZNYM MEDEOR

DIABETOLOG W CENTRUM MEDYCZNYM MEDEOR

Otyłość, zaburzenia lipidowe, choroby metaboliczne, cukrzyca. Te coraz częściej występujące choroby zaczynają powoli wpisywać się w naszą codzienność. Niestety mogą stać się również Twoja rzeczywistością…
Od maja zapraszamy do nowo otwartej Poradni Diabetologicznej i Chorób Metabolicznych w Centrum Medycznym MEDEOR. Nasz diabetolog, dr Waldemar Chęciński, poza szeroko pojętą opieką nad pacjentami chorującymi na cukrzycę typu 1 i 2 specjalizuje się również w diagnostyce otyłości, prowadzi poradnictwo zwiazane z profilaktyką cukrzycy, wykonuje analizy składu ciała, jak również zajmuje się leczeniem trudno gojących się ran, w tym stopy cukrzycowej.
Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo w rejestracji centrum. Zapraszamy!

PRACOWNIA ECHOKARDIOGRAFII DLA DZIECI W CENTRUM MEDYCZNYM MEDEOR!

PRACOWNIA ECHOKARDIOGRAFII DLA DZIECI W CENTRUM MEDYCZNYM MEDEOR!

Twój maluch niechętnie pije, chudnie, szybko się meczy w trakcie wysiłku czy jedzenia? Może zaobserwowałaś sinienie ust w trakcie płaczu? Albo lekarz pediatra wysłuchał szmer nad małym serduszkiem? Koniecznie wykonaj bezinwazyjne i całkowicie bezpieczne badanie echokardiograficzne serca, w trakcie którego zostanie oceniona budowa i funkcja serca oraz wykluczone zostaną wady zastawkowe.
W Centrum Medycznym MEDEOR badanie to wykonywane jest przez specjalistę pediatrę – dr Michała Mikołajczaka przy użyciu aparatu USG klasy klinicznej Logiq S8.
Zapraszamy do Centrum Medycznego MEDEOR. Dokładne informacje uzyskacie Państwo w rejestracji centrum.

USG GRUCZOŁÓW PIERSIOWYCH – BIOPSJA

USG GRUCZOŁÓW PIERSIOWYCH – BIOPSJA

Miło nam poinformować wszystkie Panie, że z dniem 15 stycznia 2017 roku, w naszym centrum można już wykonać badanie usg piersi. Do współpracy udało się nam pozyskać znanego i cenionego lekarza, dr-a Pawła Tonickiego. Współpracę, w zakresie pobierania materiałów metodą biopsji cienkoigłowej oraz jej oceny patomorfologicznej, zaakceptował również dr n. med. Piotr Paprzycki. Jesteśmy przekonani, że ta nowa oferta, mająca na celu poprawę Waszego bezpieczeństwa, zostanie przez Was, drogie Panie, przyjęta z zadowoleniem. Zapraszamy. Szczegółowej informacji, jak zawsze, udzieli recepcja Centrum. Pamiętajcie ! Regularne badanie piersi metodami obrazowymi jest gwarancją Waszego bezpieczeństwa. Nie zapominajmy jednak o cotygodniowej samokontroli. Jest to prosta, ale bardzo skuteczna metoda, wychwytywania pojawiającej się patologii.

ENDOKRYNOLOG W CENTRUM MEDYCZNYM MEDEOR!

ENDOKRYNOLOG W CENTRUM MEDYCZNYM MEDEOR!

Problemy z tarczycą, andropauza, otyłość, nadmierne owłosienie, choroby metaboliczne i endokrynologiczne, biopsja tarczycy…
Z radością informujemy, że od stycznia do zespołu Centrum Medycznego MEDEOR dołączy dr Bartosz Luftmann – ENDOKRYNOLOG, asystent Kliniki Endokrynologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Po dokładniejsze informacje zapraszamy do rejestracji centrum.

LASER FOTONA INTIMA JUŻ W LESZNIE!

LASER FOTONA INTIMA JUŻ W LESZNIE!

Może jesteś szczęśliwą matką… A może dojrzałą kobietą w pełni smakującą życie… A może namiętną kochanką…

Jednak od pewnego czasu czujesz, że coś się zmienia. Twoje życie seksualne traci na jakości i nie daje Ci już takiej radości jak wcześniej. Czujesz, że może to być wynikiem starzenia się Twojego organizmu lub przebytych porodów. Masz wrażenie, że Twoja pochwa straciła swą elastyczność, a otaczające ją mięśnie nie są już aż tak sprężyste. Na dodatek pojawiło się wysiłkowe nietrzymanie moczu…

Jeżeli marzysz o powrocie dawnej sprawności seksualnej skorzystaj z zabiegu IntimaLase – nowatorskiej, nieinwazyjnej terapii ujędrniania pochwy laserem firmy FOTONA.

Kobietom borykającym się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu oferujemy zabieg IncontiLase – nieoperacyjne laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu.

Już od połowy lipca w Lesznie – zapraszamy do Centrum Medycznego MEDEOR.

Dokładne informacje można uzyskać w rejestracji przychodni.