Medeor

Medeor
RECEPTY ONLINE – zamów receptę bez wychodzenia z domu!

RECEPTY ONLINE – zamów receptę bez wychodzenia z domu!

Za oknem plucha i jesienna szaruga, a Tobie właśnie kończą się leki. Zamiast ubierać się i jechać po receptę najchętniej został/a byś w domu z kubkiem ciepłej rozgrzewającej herbaty otulony/a w koc z dobrą książką w dłoni. U nas jest to już możliwe!

Wystarczy, że wypełnisz formularz umieszczony na naszej stronie web (Dla Pacjenta –> Zamówienie Recepty) a recepta na Twoje stałe leki będzie czekała za dwa dni na Ciebie w Rejestracji CM MEDEOR.

Zapraszamy!

REKRUTACJA – KOSMETOLOG/KOSMETYCZKA

REKRUTACJA – KOSMETOLOG/KOSMETYCZKA

Klinika Medycyny Estetycznej, Regeneracyjnej i Laseroterapii MEDEOR w związku z nieustającym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko kosmetolog/kosmetyczka.

 

Oferujemy:

– pracę w nowoczesnym kompleksowym centrum medycznym,

– możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,

– pracę na wysokiej jakości sprzęcie i produktach kosmetycznych,

– atrakcyjne warunki finansowe,

– pracę w miłym zespole oraz pełne wsparcie kolegów i koleżanek

 

Wymagamy:

– doskonałości w obsłudze Klienta i w budowaniu relacji z nim,

– biegłości w wykonywaniu zabiegów na twarz,

– znajomości dermatologii i fizjologii skóry,

– umiejętności wykonywania zabiegów na ciało,

– całościowego podejścia do zdrowia naszych Pacjentów oraz nieustannej troski o nie,

– nienagannych manier,

– kreatywnego podejścia do pracy oraz szukania nowych rozwiązań

 

Preferujemy kosmetologów min. po studiach licencjackich. Drugi fakultet z pielęgniarstwa będzie niewątpliwie atutem.

 

Jeśli jesteś utalentowaną, miłą, uśmiechniętą osobą i uważasz, że poszukujemy właśnie Ciebie prześlij CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres e-mail: praca@medeor.org.pl.

Nie zapomnij o zawarciu klauzuli o ochronie danych osobowych.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

DNI OTWARTE W CM MEDEOR

DNI OTWARTE W CM MEDEOR

Już 19 września od godziny 17.00 – 20.00 otwieramy się dla WAS!!! W ramach dni Aktywnego Obywatelskiego Leszna zapraszamy na DNI OTWARTE w CM MEDEOR.

W tym dniu przyszykowaliśmy dla Was trochę atrakcji:

 • bezpłatne konsultacje KARDIOLOGICZNE
 • bezpłatne konsultacje NEFROLOGICZNE
 • bezpłatne konsultacje ALERGOLOGICZNE
 • bezpłatne konsultacje DIABETOLOGICZNE
 • bezpłatne konsultacje ORTOPEDYCZNE
 • bezpłatne badanie ECHO SERCA
 • bezpłatne badanie USG JAMY BRZUSZNEJ
 • bezpłatna ANALIZA SKŁADU CIAŁA

W związku z ogranczoną liczbą miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne lub osobiste w rejestracji CM MEDEOR lub drogą mailowa pod adresem aol@medeor.org.pl

Następnego dnia czekają na Was kolejne niespodzianki – tym razem Centrum Rehabilitacji MEDEOR ukaże swoje zaplecze!  W środę 20.09.2017 r. od godz. 16.00 – 20.00 można będzie skorzystać z wielu atrakcji, które oferuje nasze Centrum. Między innymi – bezpłatne ćwiczenia grupowe – „Zdrowy kręgosłup”, bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne, bezpłatne zabiegi falą uderzeniową, bezpłatne zabiegi laserotrapii, bezpłatne zabiegi ultradźwiękami. W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie telefoniczne lub osobiste w rejestracji CM MEDEOR lub droga mailową pod adresem aol@medeor.org.pl

W sobotę 23.09.2017 r. od godz. 10,00 – 13,00 zapraszamy wszystkich chętnych na cykl wykładów do naszej sali konferencyjnej. Prelegentami będą doświadczeni lekarze naszego centrum. Na prawdę warto. Na zakończenie, dla chętnych, odbędzie się Quiz a później losowanie nagród dla tych którzy poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania.  Zakończymy nasze spotkanie drobnym poczęstunkiem.

 

CYKL WYKŁADÓW ZDROWOTNYCH ZAKOŃCZONYCH QUIZEM ZDROWOTNYM Z NAGRODAMI

Centrum Medyczne MEDEOR 23.09.2017 godz. 10,00 – 13,00

Otwarcie spotkania

 1. „Udar mózgu – jak się przed nim ustrzec, co robić gdy się już pojawi „ – dr Mateusz Dezor
 2. „Nadciśnienie tętnicze – czy rzeczywiście należy się go bać”- dr Aleksandra Kutrowska
 3. „Twarze medycyny estetycznej” – dr n. med. Marek Rodzeń
 4. „Profilaktyka niewydolności nerek” – dr Andrzej Świderski
 5. „Nowoczesne metody leczenia nietrzymania moczu u kobiet” – dr Zygmunt Iciek
 6. „ HCV – nie daj się zaskoczyć” dr Karolina Wiśniewska
 7. „Bóle kręgosłupa – jak sobie z nimi radzić” – mgr Rachid Zeinab
 8. Quiz zdrowotny
 9. Wręczenie nagród, poczęstunek, zakończenie spotkania
PORADNIA NEUROLOGICZNA W CENTRUM MEDYCZYM MEDEOR!

PORADNIA NEUROLOGICZNA W CENTRUM MEDYCZYM MEDEOR!

Bóle i zawroty głowy, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, dyskopatie, migrena, padaczka, choroba Parkinsona, Alzheimera i wiele innych schorzeń neurologicznych… Już od pierwszego wrzesnia będzie istniała możliwość uzyskania kompleksowej pomocy w naszym centrum.
W ramach poradni neurologicznej dr Mateusz Dezor wykonuje również USG Doppler naczyn dogłowowych z oceną nasilenia zmian miażdżycowych oraz przepływu krwi do mózgu.
ZAPRASZAMY!

PORADNIA OWRZODZEŃ I STOPY CUKRZYCOWEJ W CM MEDEOR

PORADNIA OWRZODZEŃ I STOPY CUKRZYCOWEJ W CM MEDEOR

Przewlekłe rany i owrzodzenia na kończynach dolnych? A może problemy ze STOPĄ CUKRZYCOWĄ!? A do najbliższej Poradni Stopy Cukrzycowej prawie 100km…
Już nie musisz tak daleko jechać! Zapraszamy do Centrum Medycznego MEDEOR.

ZAPRASZAMY KLESZCZE NA BADANIA DO CM MEDEOR!

ZAPRASZAMY KLESZCZE NA BADANIA DO CM MEDEOR!

Razem z sezonem grilowym rozpoczął się sezon na kleszcze. Nie pozwólmy aby te małe potworki roznoszące różne groźne choroby uprzykrzyły nam życie. Pamiętajmy o ochronie przed ukąszeniem kleszczy.
Jeżeli natomiast nasze wysiłki zdadzą się na nic i mały krwiopijca wgryzie się w naszą skórę nie narażajmy się na kolejne (po kleszczowym) ukłucie (tym ram przez panią w laboratorium) i zamiast zbadac własna krew w kierunku zakażenia boreliozą przynieśmy do przebadania … złapanego kleszcza!!! Dzieki temu szybkiemu i dokładnegmu badaniu w krótkim czasie dowiemy się czy „nasz” kleszcz był nosicielem boreliozy, co pozwoli nam na odpowiednio wczesne właczenie profilaktyki antybiotykowej, bądź uniknięcie jej w przypadku posiadania „czystego” kleszcza! 🙂
Zapraszamy!
Dokładne informacje w rejestracji centrum.

BADANIE W KIERUNKU HCV W CM MEDEOR

BADANIE W KIERUNKU HCV W CM MEDEOR

Wirusowe zapalenie wątroby typu C. W początkowym stadium nie daje objawów, rozwija sie skrycie i podstępnie, aż… jest zbyt późno.
Ten cichy zabójca może zaatakować każdego z nas.
Nie daj się – zbadaj się!!! WZW typu C wykryte we wczesnym stadium jest całkowicie wyleczalne.
Zapraszamy mieszkańców miasta Leszna na bezpłatne badania do Centrum Medycznego MEDEOR w Lesznie

Program finansowany przez Urząd Miasta Leszna.

DIABETOLOG W CENTRUM MEDYCZNYM MEDEOR

DIABETOLOG W CENTRUM MEDYCZNYM MEDEOR

Otyłość, zaburzenia lipidowe, choroby metaboliczne, cukrzyca. Te coraz częściej występujące choroby zaczynają powoli wpisywać się w naszą codzienność. Niestety mogą stać się również Twoja rzeczywistością…
Od maja zapraszamy do nowo otwartej Poradni Diabetologicznej i Chorób Metabolicznych w Centrum Medycznym MEDEOR. Nasz diabetolog, dr Waldemar Chęciński, poza szeroko pojętą opieką nad pacjentami chorującymi na cukrzycę typu 1 i 2 specjalizuje się również w diagnostyce otyłości, prowadzi poradnictwo zwiazane z profilaktyką cukrzycy, wykonuje analizy składu ciała, jak również zajmuje się leczeniem trudno gojących się ran, w tym stopy cukrzycowej.
Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo w rejestracji centrum. Zapraszamy!

PRACOWNIA ECHOKARDIOGRAFII DLA DZIECI W CENTRUM MEDYCZNYM MEDEOR!

PRACOWNIA ECHOKARDIOGRAFII DLA DZIECI W CENTRUM MEDYCZNYM MEDEOR!

Twój maluch niechętnie pije, chudnie, szybko się meczy w trakcie wysiłku czy jedzenia? Może zaobserwowałaś sinienie ust w trakcie płaczu? Albo lekarz pediatra wysłuchał szmer nad małym serduszkiem? Koniecznie wykonaj bezinwazyjne i całkowicie bezpieczne badanie echokardiograficzne serca, w trakcie którego zostanie oceniona budowa i funkcja serca oraz wykluczone zostaną wady zastawkowe.
W Centrum Medycznym MEDEOR badanie to wykonywane jest przez specjalistę pediatrę – dr Michała Mikołajczaka przy użyciu aparatu USG klasy klinicznej Logiq S8.
Zapraszamy do Centrum Medycznego MEDEOR. Dokładne informacje uzyskacie Państwo w rejestracji centrum.

USG GRUCZOŁÓW PIERSIOWYCH – BIOPSJA

USG GRUCZOŁÓW PIERSIOWYCH – BIOPSJA

Miło nam poinformować wszystkie Panie, że z dniem 15 stycznia 2017 roku, w naszym centrum można już wykonać badanie usg piersi. Do współpracy udało się nam pozyskać znanego i cenionego lekarza, dr-a Pawła Tonickiego. Współpracę, w zakresie pobierania materiałów metodą biopsji cienkoigłowej oraz jej oceny patomorfologicznej, zaakceptował również dr n. med. Piotr Paprzycki. Jesteśmy przekonani, że ta nowa oferta, mająca na celu poprawę Waszego bezpieczeństwa, zostanie przez Was, drogie Panie, przyjęta z zadowoleniem. Zapraszamy. Szczegółowej informacji, jak zawsze, udzieli recepcja Centrum. Pamiętajcie ! Regularne badanie piersi metodami obrazowymi jest gwarancją Waszego bezpieczeństwa. Nie zapominajmy jednak o cotygodniowej samokontroli. Jest to prosta, ale bardzo skuteczna metoda, wychwytywania pojawiającej się patologii.