Medeor

Medeor
PROMOCJA WALENTYNKOWA

PROMOCJA WALENTYNKOWA

Walentynki za pasem a Ty ciągle nie wiesz czym rozpieścić tę drugą połowę!? Ruszamy Ci z pomocą!!!
Podaruj swojej ukochanej luksusowy zabieg medycyny estetycznej dzięki któremu jej uroda zajaśnieje jeszcze bardziej.
A może relaksacyjny odprężający masaż w nastrojowym otoczeniu przesyconym aromatem olejków zapachowych, który może być wstępem do cudownego wieczoru….
Aby pomóc Wam uczynić ten dzień niezapomnianym ofiarowujemy atrakcyjne rabaty oraz dodatkowe bezpłatne konsultacje lekarza medycyny estetycznej lub fizjoterapeuty!

Oferta dostępna również w formie bonów upominkowych. Szczegółowe informacje w rejestracji centrum.
ZAPRASZAMY!

Nowa wewnątrznaczyniowa metoda małoinwazyjnego leczenia żylaków kończyn dolnych już w CM MEDEOR

Nowa wewnątrznaczyniowa metoda małoinwazyjnego leczenia żylaków kończyn dolnych już w CM MEDEOR

Wewnątrznaczyniowa metoda leczenia żylaków kończyn dolnych, stosowana w Centrum Medycznym MEDEOR zaliczana jest do wspólnej grupy, nazywanej ablacją (leczeniem ablacyjnym). Dzięki wysokiej skuteczności i małoinwazyjnemu charakterowi metody te są coraz częściej proponowane przez lekarzy i wybierane przez zgłaszających się do nich pacjentów. Do ważnych zalet nowych metod należy możliwość wykonania zabiegów w trybie ambulatoryjnym, bezpieczeństwo, mała częstość powikłań oraz nieobecność nacięć skórnych i blizn pozabiegowych. W naszym centrum wykorzystujemy wewnątrznaczyniową terapią laserową (Endovenous Laser Therapy, EVLT).

Wykorzystując tą metodę lekarz doprowadza do uszkodzenia wewnętrznej warstwy komórkowej naczynia żylnego, czyli śródbłonka, co skutkuje rozwojem stanu zapalnego, obkurczeniem i stopniowym włóknieniem żylaka.

Przebieg zabiegu.

Po przygotowaniu przedzabiegowym pacjenta, które obejmuje wyznaczenie przebiegu żylaków (tzw. mapowanie) za pomocą badania USG Doppler, ogolenie i  odkażenie okolicy poddawanej leczeniu, wykonuje się nakłucie naczynia za pomocą igły ze światłem, przez które wprowadza się do światła żylaka prowadnik.

Następnie igła jest usuwana, a w świetle naczynia zostaje jedynie drut prowadzący, po którym lekarz wprowadza koszulkę naczyniową będącą krótką, cienką elastyczna rurką, posiadającą zastawkę zapobiegającą wynaczynianiu się krwi z naczynia i zapewniającą dostęp do jego światła. Przez koszulkę naczyniową wprowadzany jest cewnik (catheter) do możliwie najdalej położonego od wkłucia miejsca w chorym naczyniu. Kolejnym etapem jest wprowadzenie przez światło cewnika cienkiego światłowodu.

Opisywana metoda nakłucia naczynia i uzyskaniu dostępu do jego wnętrza nazywana jest techniką Seldingera. Szczególną jej zaletą jest brak konieczności wykonywania wielu nacięć skórnych, przez co na powłokach ciała nie pozostają blizny, pogarszające ostateczny efekt kosmetyczny i leczniczy.

W kolejnym etapie, powoli wyciągając cewnik wraz z umieszczonym w jej świetle światłowodem (końcówka światłowodu jest wysunięta poza cewnik) aplikowane są do naczynia impulsy laserowe najczęściej o długościach fali 810 nm, 940 nm, 980 nm i 1064 nm,

Impulsy, dostarczane do wnętrza naczynia, stanowią bodźce, zapoczątkowujące rozwój stanu zapalnego, obrzęk i obkurczenie śródbłonka (wewnętrznej warstwy komórkowej naczynia), a następnie włóknienie i trwałe zamknięcie żylaka. Włóknienie i procesy degeneracyjne są sygnałem dla komórek układu żernego organizmu (głównie dla komórek pochłaniających materię organiczną, czyli makrofagów) do stopniowego wchłaniania (fagocytowania) i degradacji materii organicznej pochodzącej ze zwłókniałego żylaka, co skutkuje ostatecznym jego zanikiem.

Zalety leczenia metodą ablacji żylaków kończyn dolnych

Stosowana w naszym centrum metoda ablacji żylaków kończyn dolnych cechują się wysoką skutecznością, wysokim bezpieczeństwem, możliwością wykonania zabiegu w znieczuleniu miejscowym przy użyciu małych ilości środków znieczulających. Niewielki dyskomfort, związany z leczeniem, brak konieczności wykonywania nacięć skórnych oraz możliwość leczenia w trybie ambulatoryjnym, bez konieczności hospitalizacji stanowią dodatkowe atuty leczenia za pomocą ablacji. Ponadto brak uciążliwego przygotowania przedzabiegowego oraz możliwość powrotu do codziennych aktywności w praktycznie nieograniczonym zakresie bezpośrednio po zabiegu stanowią dodatkowe zalety, zwłaszcza dla osób, które cenią swój czas i nie chcą być ograniczone koniecznością długotrwałej i wymagającej rekonwalescencji

RECEPTY ONLINE – zamów receptę bez wychodzenia z domu!

RECEPTY ONLINE – zamów receptę bez wychodzenia z domu!

Za oknem plucha i jesienna szaruga, a Tobie właśnie kończą się leki. Zamiast ubierać się i jechać po receptę najchętniej został/a byś w domu z kubkiem ciepłej rozgrzewającej herbaty otulony/a w koc z dobrą książką w dłoni. U nas jest to już możliwe!

Wystarczy, że wypełnisz formularz umieszczony na naszej stronie web (Dla Pacjenta –> Zamówienie Recepty) a recepta na Twoje stałe leki będzie czekała za dwa dni na Ciebie w Rejestracji CM MEDEOR.

Zapraszamy!

REKRUTACJA –  KOSMETOLOG/KOSMETYCZKA

REKRUTACJA – KOSMETOLOG/KOSMETYCZKA

Klinika Medycyny Estetycznej, Regeneracyjnej i Laseroterapii MEDEOR w związku z nieustającym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko kosmetolog/kosmetyczka.

 

Oferujemy:

– pracę w nowoczesnym kompleksowym centrum medycznym,

– możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,

– pracę na wysokiej jakości sprzęcie i produktach kosmetycznych,

– atrakcyjne warunki finansowe,

– pracę w miłym zespole oraz pełne wsparcie kolegów i koleżanek

 

Wymagamy:

– doskonałości w obsłudze Klienta i w budowaniu relacji z nim,

– biegłości w wykonywaniu zabiegów na twarz,

– znajomości dermatologii i fizjologii skóry,

– umiejętności wykonywania zabiegów na ciało,

– całościowego podejścia do zdrowia naszych Pacjentów oraz nieustannej troski o nie,

– nienagannych manier,

– kreatywnego podejścia do pracy oraz szukania nowych rozwiązań

 

Preferujemy kosmetologów min. po studiach licencjackich. Drugi fakultet z pielęgniarstwa będzie niewątpliwie atutem.

 

Jeśli jesteś utalentowaną, miłą, uśmiechniętą osobą i uważasz, że poszukujemy właśnie Ciebie prześlij CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres e-mail: praca@medeor.org.pl.

Nie zapomnij o zawarciu klauzuli o ochronie danych osobowych.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

PORADNIA NEUROLOGICZNA W CENTRUM MEDYCZYM MEDEOR!

PORADNIA NEUROLOGICZNA W CENTRUM MEDYCZYM MEDEOR!

Bóle i zawroty głowy, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, dyskopatie, migrena, padaczka, choroba Parkinsona, Alzheimera i wiele innych schorzeń neurologicznych… Już od pierwszego wrzesnia będzie istniała możliwość uzyskania kompleksowej pomocy w naszym centrum.
W ramach poradni neurologicznej dr Mateusz Dezor wykonuje również USG Doppler naczyn dogłowowych z oceną nasilenia zmian miażdżycowych oraz przepływu krwi do mózgu.
ZAPRASZAMY!

PORADNIA OWRZODZEŃ I STOPY CUKRZYCOWEJ W CM MEDEOR

PORADNIA OWRZODZEŃ I STOPY CUKRZYCOWEJ W CM MEDEOR

Przewlekłe rany i owrzodzenia na kończynach dolnych? A może problemy ze STOPĄ CUKRZYCOWĄ!? A do najbliższej Poradni Stopy Cukrzycowej prawie 100km…
Już nie musisz tak daleko jechać! Zapraszamy do Centrum Medycznego MEDEOR.

DIABETOLOG W CENTRUM MEDYCZNYM MEDEOR

DIABETOLOG W CENTRUM MEDYCZNYM MEDEOR

Otyłość, zaburzenia lipidowe, choroby metaboliczne, cukrzyca. Te coraz częściej występujące choroby zaczynają powoli wpisywać się w naszą codzienność. Niestety mogą stać się również Twoja rzeczywistością…
Od maja zapraszamy do nowo otwartej Poradni Diabetologicznej i Chorób Metabolicznych w Centrum Medycznym MEDEOR. Nasz diabetolog, dr Waldemar Chęciński, poza szeroko pojętą opieką nad pacjentami chorującymi na cukrzycę typu 1 i 2 specjalizuje się również w diagnostyce otyłości, prowadzi poradnictwo zwiazane z profilaktyką cukrzycy, wykonuje analizy składu ciała, jak również zajmuje się leczeniem trudno gojących się ran, w tym stopy cukrzycowej.
Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo w rejestracji centrum. Zapraszamy!

LASER FOTONA INTIMA JUŻ W LESZNIE!

LASER FOTONA INTIMA JUŻ W LESZNIE!

Może jesteś szczęśliwą matką… A może dojrzałą kobietą w pełni smakującą życie… A może namiętną kochanką…

Jednak od pewnego czasu czujesz, że coś się zmienia. Twoje życie seksualne traci na jakości i nie daje Ci już takiej radości jak wcześniej. Czujesz, że może to być wynikiem starzenia się Twojego organizmu lub przebytych porodów. Masz wrażenie, że Twoja pochwa straciła swą elastyczność, a otaczające ją mięśnie nie są już aż tak sprężyste. Na dodatek pojawiło się wysiłkowe nietrzymanie moczu…

Jeżeli marzysz o powrocie dawnej sprawności seksualnej skorzystaj z zabiegu IntimaLase – nowatorskiej, nieinwazyjnej terapii ujędrniania pochwy laserem firmy FOTONA.

Kobietom borykającym się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu oferujemy zabieg IncontiLase – nieoperacyjne laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu.

Już od połowy lipca w Lesznie – zapraszamy do Centrum Medycznego MEDEOR.

Dokładne informacje można uzyskać w rejestracji przychodni.